موکاپ گلکسی نوت 4
موکاپ گلکسی نوت ۴Reviewed by Developer on Dec 10Rating:

موکاپ گلکسی نوت ۴ یک موکاپ ویژه و جذاب از محصول گلکسی نوت ۴ سامسونگ می باشد که توسط ینیم سافت تهیه شده است در این موکاپ تعداد ۸ عدد موبایل گلکسی نوت ۴ موجود می باشد که کاربران می توانند از آنها استفاده نمایند .

از موکاپ گلکسی نوت ۴ به دلیل وجود تعداد زیادی موبایل گلکسی نوت ۴ می توان برای نمایش برنامه هایی که دارای تعداد زیادی جزییات می باشند استفاده نمود .

موکاپ ها معمولا توسط نرم افزار فتوشاپ ساخته می شوند وفرمت آن ها بر پایه فایل های psd می باشد که ویرایش آنها نیز توسط نرم افزار فتوشاپ انجام می گیرد ، بدین صورت که صفحه نمایش برنامه توسط ویژگی اسمارت ابجکت کردن تصاویر در نرم افزار فتوشاپ به سادگی قابل تغییر و جایگزینی با اسکرین شات های برنامه های کاربران می باشد.

فرمت psd چیست ؟

psd فرمت اختصاصی نرم افزار فوتوشاپ (Photoshop، به معنی کارگاه عکاسی) است که به طرح لایه باز شناخته میشود. به لطف این فرمت گرافیست ها میتوانند کارهای خود را همان گونه که در فوتوشاپ وارد کرده اند با این فرمت ذخیره کرده و بدون هیچ کم کاستی در اختیار دیگر افراد قرار دهند تا آنان نیز از عناصر گرافیکی در دسترس و موجود در آن در کارهای خود از قبیل ساخت پوستر،موکاپ ، قالب و پوسته وبسایت ، تصاویر مربوط به متون وب مستر ها و.. بهره برند.موکاپ گلکسی نوت ۴

موکاپ گلکسی نوت 4 موکاپ گلکسی نوت 4 موکاپ گلکسی نوت 4 mockup note4 2

کاربران عزیز می توانند بعد از خارج کردن فایل های موکاپ از حالت فشرده آنها را در نرم افزار فتوشاپ وارد نمایند و به ویرایش آنها و ساخت موکاپ های دلخواه خود بپردازند.

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تمامی حقوق محفوظ میباشد | هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی بدون بخشش خواهد داشت