موکاپ آیفون 6 پلاس
موکاپ آیفون ۶ پلاسReviewed by Developer on Dec 3Rating:

موکاپ آیفون ۶ پلاس یک موکاپ زیبا از محصولات شرکت اپل  برای شما توسعه دهندگان و طراحان عزیز تهیه شده است که می توانید با ان تصاویر زیبایی از برنامه های خود بسازید و منتشر نمایید.

موکاپ آیفون ۶ پلاس به فرمت psd می باشد و به راحتی توانایی ویرایش و شخصی سازی در نرم افزار فتوشاپ را دارد و همچنین این موکاپ قابلیت تبدیل به تمامی فرمت های تصویری نیز به عنوان خروجی را دارا می باشد.

فایل فشرده این محصول حاوی سه عدد فایل psd می باشد که به شبیه سازی سه  مدل آیفون ۶ پلاس با رنگ بندی مختلف می پردازد.

ینیم سافت میگوید ! موکاپ چیست :

MockUp در واقع در موضوعات گرافیکی به پیش نمایش طرح ها برای گیرایی تبلیغ و اثر گفته می شود که طراحان از این موکاپ های موبایل با فرمت psd آماده برای نمایش اثرهای خود از جمله طرح وب سایت ، کارت ویزیت ، پوستر روی بیلبورد ها و … استفاده میکنند و با رابط های گرافیکی نمایش میگذارند تا با افکت های خاصی نظر مشتری را جلب نمایند .

موکاپ ها معمولا توسط نرم افزار فتوشاپ ساخته می شوند و فرمت آن ها بر پایه فایل های psd می باشد و ویرایش آنها نیز توسط نرم افزار فتوشاپ انجام می گیرد ، بدین صورت که صفحه نمایش برنامه توسط ویژگی اسمارت ابجکت کردن تصاویر در نرم افزار فتوشاپ به سادگی قابل تغییر و جایگزینی با اسکرین شات های کاربران می باشد. موکاپ آیفون ۶ پلاس

موکاپ آیفون 6 پلاس موکاپ آیفون موکاپ آیفون 6 پلاس iphone6 plus2

این موکاپ موبایل برای توسعه دهندگان گرامی توسط ینیم سافت تهیه و بصورت رایگان قرار گرفته است کاربران عزیز می توانند بعد از خارج کردن فایل هایpsd موکاپ از حالت فشرده، آنها را در نرم افزار فتوشاپ وارد نمایند و به ویرایش آنها و ساخت موکاپ های دلخواه خود بپردازند. / موکاپ آیفون ۶ پلاس

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    رایگان
    خرید
    تمامی حقوق محفوظ میباشد | هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی بدون بخشش خواهد داشت