سورس انتخاب رنگ با دوربین
سورس انتخاب رنگ با دوربینReviewed by Developer on Dec 11Rating:

سورس انتخاب رنگ با دوربین یک سورس زیبا و کاربردی می باشد که توسط ینیم سافت برای کاربران تهیه شده است . توسط این سورس کاربران عزیز می توانند با استفاده از قرار دادن دوربین روبری اشیاء مورد نظر اقدام به استخراج و ذخیره رنگ اشیاء نمایید.

سورس انتخاب رنگ با دوربین یک راه ویژه برای تشخیص و شناخت رنگ ها از طریق دوربین موبایل می باشد این ابزار کد هکس رنگ های مختلف را به کاربران نمایش می دهد با استفاده از این ابزار شما می توانید با قرار دوربین روبروی تصویر مورد نظر خود و کلیک بر روی صفحه دوربین اقدام به انتخاب رنگ مورد نظر خود و سپس ذخیره آن نمایید در بخش پالت نیز شما می توانید بعد از ذخیره حداقل دو رنگ ،رنگ های مورد نظر خود را به صورت پالتهای جدا دسته بندی نمایید و در هنگام نیاز به مشاهده آنها بپردازید. از جمله کاربران این ابزار می توانیم به طراحان ، گرافیست ها ، برنامه نویس ها ، مهندسان مواد و همه کسانی که با رنگ سر و کار دارند نام برد.

نرم افزار با استاندارد های طراحی متریال دیزاین ایجاد شده است  و از  تولبار و فب باتن و سایر المان های طراحی متریال در ساخت آن استفاده شده است که بسیار زیبا و چشم نواز می باشد.

سورس انتخاب رنگ با دوربین سورس انتخاب رنگ با دوربین سورس انتخاب رنگ با دوربین camera color picker02

محیط ساخت و ویرایش سورس انتخاب رنگ با دوربین در نرم افزار اندروید استودیو می باشد و کاربران عزیز می توانند بعد از خارج نمودن سورس از حالت فشرده اقدام به وارد نمودن آن در نرم افزار اندروید استودیو نمایند و سپس به کار و ویرایش آن بپردازند.

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تمامی حقوق محفوظ میباشد | هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی بدون بخشش خواهد داشت